• Wizyta dziennikarzy w elektrowniach PGE Energia Odnawialna

  11.09.2019

  10 września PGE Energia Odnawialna była gospodarzem organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej wyjazdu studyjnego na Farmę Wiatrową Lotnisko i do Elektrowni Szczytowo-Pompowej Żarnowiec. W wydarzeniu uczestniczyli wiceminister energii ds. OZE Krzysztof Kubów, przedstawiciele mediów oraz administracji publicznej.

  Więcej
 • Stacje ładowania PGE będą zasilane w całości w energią elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych

  05.09.2019

  PGE Nowa Energia będzie pierwszym w Polsce operatorem stacji ładowania samochodów elektrycznych, który zapewni swoim klientom w pełni ekologiczne zasilanie. Gwarantuje to podpisana ze spółką PGE Energia Odnawialna umowa, na mocy której energia elektryczna w należących do Grupy Kapitałowej PGE stacjach będzie pochodzić w 100 proc. ze źródeł odnawialnych.

  Więcej
 • PGE planuje budowę instalacji fotowoltaicznych na gruntach PKP

  04.09.2019

  Grupa Kapitałowa PGE podpisała z Polskimi Kolejami Państwowymi list intencyjny w sprawie współpracy przy realizacji projektów fotowoltaicznych. Inwestycje zostaną zrealizowane na terenach należących do Polskich Kolei Państwowych, które dysponując ok. 100 tys. ha są jednym z największych w kraju właścicieli nieruchomości.

  Więcej

Nasze obiekty

Czy wiesz że..

Włączaj drukarkę dopiero, gdy przygotujesz całość materiału do wydrukowania. Drukarka włączona non-stop do 93 % energii zużywa na stan czuwania (stand by), a tylko 7 % na samo drukowanie!

pgeeo_site