• PGE Energia Odnawialna rozmawia z wykonawcami o inwestycjach fotowoltaicznych

  23.11.2021

  Ponad 100 osób wzięło udział w warsztatach online dla firm zainteresowanych współpracą z PGE Energia Odnawialna. Wydarzenie adresowane było do wykonawców, którzy realizują dostawy i usługi związane z budową oraz eksploatacją farm fotowoltaicznych.

  Więcej
 • PGE uruchomi regionalne centrum serwisowe farm wiatrowych i fotowoltaicznych

  18.11.2021

  PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy PGE, uruchomi w Piaskach, kilkanaście kilometrów od Bełchatowa, regionalne centrum serwisowe do obsługi farm wiatrowych i fotowoltaicznych należących do spółki.

  Więcej
 • PGE organizuje warsztaty dla branży fotowoltaicznej

  10.11.2021

  PGE Energia Odnawialna zaprasza na warsztaty online dla firm zainteresowanych współpracą przy realizacji dostaw i usług związanych z budową oraz eksploatacją farm fotowoltaicznych. Wydarzenie odbędzie się 22 listopada o godz. 11.00.

  Więcej
 • PGE dostarczy zieloną energię dla Grupy Raben

  09.11.2021

  Grupa PGE dostarczy 35 GWh zielonej energii elektrycznej rocznie do Grupy Raben. Zostanie ona wyprodukowana w nowopowstających farmach fotowoltaicznych PGE Energia Odnawialna. Kompleksową obsługą umowy zajmie się PGE Obrót.

  Więcej
 • PGE wybuduje pięć nowych elektrowni fotowoltaicznych

  04.11.2021

  PGE rozpoczęła budowę pięciu nowych elektrowni fotowoltaicznych. Do końca roku, na farmie PV Bedlno Radzyńskie 2 w województwie lubelskim zainstalowane będą panele słoneczne. Natomiast na farmie PV Brzeźnik w województwie mazowieckim oraz PV Kaleń 1, PV Wrzeszczewice 1 i PV Wrzeszczewice 2 w województwie łódzkim, zostaną zamontowane kable, inwertery, stacje transformatorowe i konstrukcje wsporcze. Inwestycje zrealizuje spółka PGE Energia Odnawialna, która w Grupie PGE odpowiedzialna jest za rozwój odnawialnych źródeł energii.

  Więcej
pgeeo_site