• PGE Energia Odnawialna pomaga strażakom

  17.09.2020

  PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, po raz kolejny wsparła finansowo jednostki Ochotniczej Straży Pożarnych. Tym razem dzięki darowiznom w wysokości 10 tysięcy złotych strażacy z Orzechowców doposażą samochód ratowniczo-gaśniczy w nowoczesny sprzęt, a załoga z Gorzędowa będzie mogła zmodernizować zajmowane przez nią pomieszczenia służbowe.

  Więcej
 • PGE Energia Odnawialna wspiera instytucje pozarządowe na Podkarpaciu

  10.09.2020

  PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, przekazała Polskiemu Towarzystwu Walki z Kalectwem Oddział w Przemyślu oraz Fundacji im. dr Mirona Lisikiewicza na Rzecz Pomocy dla Szpitala w Lesku po 10 tysięcy zł jako wsparcie dla ich charytatywnej działalności.

  Więcej
 • Nowa farma fotowoltaiczna PGE

  03.09.2020

  PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE uruchomiła nową elektrownię fotowoltaiczną PV Lesko w województwie podkarpackim. Jednomegawatowa inwestycja składa się z blisko 3 tysięcy paneli o mocy 350 W każdy zamontowanych na powierzchni 2 ha.

  Więcej
 • Rekord IV Charytatywnego Crossu PGE Energia Odnawialna. Do Dawida Radziejewskiego trafi ponad 20 tys. zł

  31.08.2020

  Wielkim sukcesem zakończył się IV Charytatywny Cross PGE Energia Odnawialna na Wyspie Energetyk. Dzięki biegaczom, którzy stanęli na starcie zawodów udało się zebrać ponad 20 tys. zł na pomoc dla Dawida Radziejewskiego, wicemistrza świata i mistrza Polski w nordic walking z 2009 roku.

  Więcej
 • PGE Energia Odnawialna testuje technologię rozszerzonej rzeczywistości

  21.08.2020

  PGE Energia Odnawialna, spółka z Grupy Kapitałowej PGE testuje wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości na Farmie Wiatrowej Kisielice. Trzymiesięczny pilotaż ma pokazać, na ile ta nowoczesna technologia okaże się wsparciem dla służb eksploatacyjnych, wykonujących przeglądy na turbinach wiatrowych oraz kontrolujących infrastrukturę elektroenergetyczną stacji głównego punktu zasilania.

  Więcej
pgeeo_site