PGE Energia Odnawialna S.A. na Międzynarodowych Targach Ochrony Środowiska Poleko 2009

07.12.2009

W dniach 24-27 listopada 2009 roku w Poznaniu miała miejsce 21. edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska Poleko 2009, podczas której swoją ofertę przybliżała PGE Energia Odnawialna S.A. Na kilka dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich zmienił się w europejską stolicę ekologii, ochrony środowiska oraz „zielonej” energii.

PGE Energia Odnawialna S.A. prezentowała się w ramach Salonu Czystej Energii, jednej z największych w kraju imprez targowych poświęconych technologiom i produktom związanym z wykorzystaniem energii ze źródeł odnawialnych. Podczas trwania targów stoisko firmy odwiedziło kilkaset osób zainteresowanych działalnością spółki w obszarach usług systemowych, produkcji „zielonej energii” oraz inwestycjami w energetykę odnawialną, ze szczególnym uwzględnieniem energetyki wodnej, wiatrowej i bioenergii.

Osiągnięcia w dziedzinie energetyki odnawialnej PGE Energia Odnawialna S.A. zostały także docenione przez telewizję TVN. Na stoisku firmy realizowany był wywiad ze Zbigniewem Wójcikiem, zajmującym się w spółce realizacją inwestycji biogazowych. Program Tomasza Zubilewicza ukazał się na kanałach TVN24 oraz TVN Meteo.