PGE zaprasza firmy z branży wiatrowej na warsztaty

13.05.2021

PGE Energia Odnawialna zorganizuje warsztaty online dla firm zainteresowanych współpracą przy realizacji dostaw i usług związanych z bieżącą działalnością farm wiatrowych należących do spółki. Wydarzenie odbędzie się 27 maja o godz. 13.30.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie podmiotom zaangażowanym w projekty wiatrowe najbliższych planów inwestycyjnych PGE Energia Odnawialna oraz szczegółowych procedur przetargowych. Pozwoli to firmom przygotować się do postępowań oraz uniknąć błędów podczas ich realizacji.

To już kolejne tego typu wydarzenie w Grupie PGE. Wcześniej podobne warsztaty dla potencjalnych partnerów biznesowych zorganizowała PGE Energia Ciepła i PGE Baltica. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem, w niektórych z nich uczestniczyło nawet kilkaset osób.

PGE Energia Odnawialna prowadzi postępowania przetargowe i wybiera wykonawców według najwyższych standardów biznesowych. Opierają się one zarówno o wewnętrzne procedury jak i zapisy prawa o zamówieniach publicznych. Zależy nam, by proces był przejrzysty dla naszych obecnych i przyszłych partnerów. Planowane warsztaty dają możliwość zaprezentowania naszych oczekiwań, ale również wysłuchania pytań. Podczas tego wydarzenia będzie też czas na otwartą dyskusję oraz omówienie najczęstszych błędów występujących przy składaniu wniosków przetargowych – mówi Marcin Karlikowski, prezes zarządu PGE Energia Odnawialna.

Majowe warsztaty odbędą się w formule transmisji wideo: https://www.live.tvip.pl/live/pge-energia-odnawialna/. W razie pytań prosimy o kontakt: maciej.gelberg@gkpge.pl. 

Zbliżające się webinarium będzie pierwszym z szeregu kolejnych tego typu wydarzeń zorganizowanych przez PGE Energia Odnawialna. Po panelu adresowanym do firm z branży dostaw i usług wiatrowych odbędą się warsztaty dla sektora hydroenergetycznego oraz fotowoltaicznego.

PGE Energia Odnawialna, należąca do Grupy Kapitałowej PGE, jest obecnie największym producentem zielonej energii w Polsce. Posiada 17 farm wiatrowych o łącznej mocy 683 MW.